Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ujny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Osiny

Osiny(Ujny + 3 km)

40 000 zł7 578 m² 5,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości Osiny , gm. Pierzchnica, powiat kielecki. Działka rolna o nr 143.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 800 zł653 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 653 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy. Idealna lokalizacja pod przychodnię, punkt handlowy czy usługowy. Ekspozycja narożna - róg ulic Warszawska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Podkarczówka,Kielce(Ujny + 22 km)

490 000 zł4 048 m² 121,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 4048 m2 , zlokalizowana na osiedlu Podkarczówka. Przybliżone wymiary działki: 16 szerokość x 254 długość [m]. Frontowa część działki zwężona, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Baranówek,Kielce(Ujny + 22 km)

1 349 000 zł647 m² 2 085,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 647 m2, zlokalizowana na Baranówku w Kielcach. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, ogrodzona, płaska, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 100 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4100 m , położona w miejscowości Suków, przy ul. Nad Lubrzanką, zaledwie 150 m od piaskowni w Sukowie. To kameralna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suków

Suków(Ujny + 15 km)

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1000 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce(Ujny + 22 km)

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie cisze i spokoj? Szukasz wyjatkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyc sie w zaciszu pieknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksowac sie we wlasnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Maleszowa

Maleszowa(Ujny + 8 km)

82 000 zł946 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z przestrzenią na twój wymarzony dom Działka budowlana z warunkami zabudowy - 946 m | Maleszowa, gm. Pierzchnica Na.